„LG Optimus G Pro“ telefone – akių judesius fiksuojanti funkcija

 „LG Optimus G Pro“ telefone – akių judesius fiksuojanti funkcija

Autorius: Lukucis

„Smart Video“ funkcija veikia labai paprastai. Priekinė telefono kamera fiksuoja kada akys nusukamos nuo ekrano ir automatiškai sustabdo įrašą. Jį paleidžia groti toliau iškart, kai tik naudotojo žvilgsnis nukreipiamas į ekraną.
„LG Optimus G Pro“ telefone – akių judesius fiksuojanti funkcija

„LG Electronics“ pristatė telefonui „Optimus G Pro“ skirtą atnaujinimą „Value Pack“, papildytą naujomis savybėmis. Viena jų – „Smart Video“ funkcija, leidžianti pagal akių judesius groti ar stabdyti vaizdo įrašą. To nereikia daryti rankiniu būdu.


„Norime, kad naujos technologijos būtų praktiškos, greitesnės ir patogesnės. Taip pat siekiame kurti ilgaamžes technologijas, kurias būtų galima taikyti ne tik šių metų, bet ir vėlesniuose modeliuose“, – sakė Dr. Jong-seok Park, „LG Electronics Mobile Communications Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.

„Optimus G Pro“ pasipildys ir dar viena „Dual Camera“ funkcija. Naudojant funkciją galima tuo pačiu metu fiksuoti vaizdus tiek priekine, tiek galine kamera, kurti vaizdas-vaizde kompozicijas.

Kitos atnaujinimo „Value Pack“ savybės:
– „Magic Remote Pad“ ir „Text Keypad“. Tai naujos „QRemote“ funkcijos savybės, pritaikytos sąsajai su televizoriais „LG Smart TV“. Jos paverčia telefoną nuotoliniu televizoriaus pulteliu;

– Atnaujintas „Smart LED Lighting“ apšvietimas, kuris leidžia pagrindiniam meniu mygtukui pritaikyti spalvas. Jis pradeda šviesti atitinkama spalva gavus SMS, el. laišką, priimant ar praleidus skambutį;

– Funkcija „Video Pause/ Resume“ stabdo ar pakeičia vaizdo įrašymą;

– „Color Emoticons“ pritaiko spalvas SMS žinutėms pagal jų kategoriją.


Šaltinis:
ITnaujienos


Panašus:


© Copyright 2008-2012 www.lpi.lt


SEO paslaugos, Tinklapių optimizavimas, Svetainių kūrimas, SEO
www.InternetSolutions.lt
Kontekstinės Reklamos Tinklas, Reklama už paspaudimus
www.STARADS.lt

RSS FEED, RSS, POST RSS FEED,
www.postrss.com
SERP Checker, Keyword Rank Checker, SERP,
www.serpranks.com